Rangnick otkrio što mu je Ronaldo rekao ljutit zbog izmjene

Nogomet 20. sij 202215:00 > 15:36

U odgođenoj utakmici 17. kola Premiershipa nogometaši Manchester Uniteda su upisali gostujuću pobjedu kod Brentforda (3:1).

Golove za Manchester United su postigli Elanga, Greenwood i Rashford, dok je za Brenford utješni gol zabio Toney.

No, nakon utakmice najviše se pričalo o situaciji u 71. minuti kada je Rangnick odlučio izvaditi Ronalda, a njemu to nije najbolje sjelo.

Na konferenciji za mediji Rangnick je otkrio što mu je točno rekao popularni CR7.

Ronalda sam zamijenio u interesu momčadi. Razumijem da je on ambiciozan, ali ako jednog dana postane trener, napravit će isto nakon 75. minute. Nisam očekivao da me Ronaldo zagrli nakon što sam ga zamijenio.

Znam kako razmišljaju golgeteri, ali nemam nikakvih problema s Ronaldom. Uostalom, pričao sam s njim prije utakmice s Aston Villom, kada smo odlučili da ne igra jer se vraćao nakon ozljede.” Na pitanje što mu je Ronaldo rekao prilikom izlaska s terena, Rangnick je odgovorio: “Zašto ja? Zašto mene vadiš?