Oglasio se Kane: Boli me to, nikada nisam odbio trenirati

Nogomet 6. kol 202119:45 > 20:28 0 komentara
Guliver Image

Nogometaš Tottenhama Harry Kane naveo je da nikada nije odbio trenirati i da će se u subotu priključiti timu.

Engleski mediji su početkom tjedna pisali da 28-godišnjak nije ispoštovao dogovor sa klubom, te da se u ponedjeljak nije pojavio u trening centru. Navodno se Kane je trebao testirati na koronavirus, a onda se priključiti suigračima.

Pričalo se da na taj način Englez vrši pritisak na klub, koji želi napustiti do početka sezone. Zbog svega toga, Kane se oglasio u petak:

„Prošlo je skoro 10 godina od mog debija za Spurse. Svake godine, vi – navijači – pružali ste mi podršku i ljubav.

Zbog toga me boli kada čitam komentare koji dovode u pitanje moj profesionalizam.

Neću objašnjavati detalje u vezi sa sadašnjom situacijom, ali želim jasno reći da ne bih nikada, i da nisam nikada, odbio trenirati. Vratit ću se u klub sutra, kako je i planirano.

Ne bih činio ništa što bi ugrozilo odnos koji imam sa navijačima, koji su mi pružili svu podršku tijekom vremena koje sam proveo u klubu“.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!