Mourinho: Pep i Klopp kad nešto žele to i dobiju, ja ne

Premier League 13. velj 202113:14 > 13:15
(Photo by Mike Hewitt/Getty Images)

Menadžer Tottenhama Jose Mourinho najavio je derbi protiv Manchester Cityja koji možete gledati od 18:30 na SK1.

Mourinho je uoči današnje utakmice usporedio Tottenham s najvećim engleskim klubovima.

Pep i Jürgen su dva najbolja trenera i u ligi i u svijetu. Vode klubove koji žele sve osvojiti, a da biste sve osvojili, morate imati najbolje igrače na svakoj poziciji. Nije lako složiti dobru momčad, ali kad je Pep želio potrošiti novac na braniče, onda je to i učinio. Klopp je doveo Van Dijka, a onda mu ni on nije bio dovoljan pa je kupio i Alissona. Tako to ide u klubovima s ogromnim financijskim mogućnostima. Blago njima.

Kad sam dolazio u Tottenham, klub je bio vrlo otvoren i iskren prema meni. Znao sam da dolazim u drukčiju sredinu. Tottenham je veliki klub, tu nema sumnje, ali klub drukčijeg profila kad je u pitanju kandidatura za trofeje. Mi ne možemo neki problem riješiti tako da ispišemo ček. Ja se ne žalim. Dajem najbolje od sebe, a klub mi je pomogao koliko je mogao“, rekao je Portugalac.