Manchester United na korak od dovođenja igrača Ajaxa

Nogomet 13. srp 202213:03 > 13:03 0 komentara
xTomxBodex via Guliver

Nakon sjajne pobjede protiv Liverpoola u prvom susretu priprema, Manchester United se okreće pokušajima dodatnog pojačavanja momčadi.

Za sada jedini igrač koji je pojačao redove kluba s Old Trafforda je bek Tyrell Malacia koji je stigao iz Feyenoorda, a novi trener Uniteda Erik ten Hag sprema se dovesti još jedno pojačanje iz Nizozemske.

Ovoga puta riječ je o njegovom dojučerašnjem igraču iz Ajaxa. Ten Hagova meta je Lisandro Martinez, 24-godišnji argentinski branič kojeg je aktualni menadžer Manchester Uniteda doveo 2019. godine. Martinez je proglašen najboljim igračem Ajaxa u prošloj sezoni.

United je već pokušao dovesti Argentinca ranije ovog ljeta, ali početna ponuda od 50 milijuna eura je odbijena, Ajax navodno traži pet milijuna više pa dogovor ne bi trebao biti daleko. Arsenal je također bio ozbiljno zainteresiran, ali čini se kako su s Emiratesa odustali od daljnjih pregovora smatrajući da bi Martinez radije igrao pod vodstvom svog bivšeg trenera u Ajaxu.

U Manchesteru se još uvijek nadaju dovođenju Frenkija de Jonga iz Barcelone, posebno nakon novih informacija koje stižu iz Katalonije gdje klub navodno pokušava Nizozemcu smanjiti plaću na što ovaj ne pristaje. De Jong želi ostati u Barceloni, ali Katalonci ne bi imali ništa protiv prodaje kako bi se namirila sredstva za nove igrače.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!