Vragovi srušili Čekićare nakon neshvatljive odluke Moyesa

Nogomet 19. ruj 202117:01 > 18:22

Manchester United slavio je 2:1 protiv West Hama u ludoj utakmici odigranoj u Londonu

Domaćini su poveli pogotkom Benrahme u 30. minuti, da bi United izjednačio preko nevjerojatnog Cristiana Ronalda u 35. minuti.

Pobjednički pogodak za goste postigao je Jesse Lingaard krasnim udarcem u kut u 89. minuti. West  Ham je imao priliku iz kaznenog udarca u 4. minuti sudačke nadoknade doći do boda, ali De Gea je obranio udarac Nobleu koji je ušao u igru samo da izvede taj jedanaesterac. Zaista neshavtljiva odluka trenera West Hama Moyesa koji je nezagrijanog igrača uveo u igru u ključnom trenutku utakmice.

Manchester United je ovom pobjedom skočio na drugo mjesto ljestvice, dok je West Ham ostao na osmom mjestu.

U drugoj utakmici Premier lige koje se igrala u 15 sati Brighton je kao domaćin slavio protiv Leicestera 2:1. Maupay i Welbeck su zabili za domaćine, dok je jedini pogodak za goste postigao neuništivi Jamie Vardy.