Liverpool – City: Samo tri SK komentatora vjeruju u Redse

Premier League 7. velj 202110:50 > 10:58 1 komentar
Ian MacNicol/Getty Images

Uoči velikog derbija na Anfieldu prognoze daju komentatori Sportkluba.

Pred nama je veliki derbi na Anfieldu gdje će aktualni prvak Liverpool ugostiti vodeću momčad Premier lige Manchester City.

Uoči velikog derbija na Anfieldu prognoze daju komentatori Sportkluba.

Alen Selman – 1

“Pobjeda Liverpoola jer očekujem reakciju nakon što tri utakmice kod kuće nisu postigli pogodak i moraju pobijediti ako žele obraniti naslov.”

Ivan Hodoba – X

“Mislim da se neće previše riskirati, s obje strane, pa mi je remi najrealniji…”

Goran Grgić – 1

“3:1 za Liverpool i to samo zato jer sam ja uporan, šalim se… jednostavno moraju odigrati veliku utakmicu, naslov bježi, ali treba spašavati cijelo prvenstvo”

Ivan Švajhler – X

“Vjerujem da neće biti previše rizika! Iznimno bitna utakmica u delikatnom trenutku. Očekujem remi sa malo golova.”

Krešo Karačić – 2

“Liverpool City 0:3, City je u formi i poderat će ih kao Kerum čitanku”

Antonio Prce – 2

“Ja ću se složiti s Krešom i napisati da će ih prebiti kao beba zvečku”

Josip Juraj Pajvot – 1

“Kloppove trupe će unatoč kriminalnoj igri u posljednje vrijeme iznenaditi nogometni svijet i srušiti moćni Manchester City.”

Petar Čondić – X

“Koliko god je City u strašnom naletu i nestvarnoj formi, u derbiju to nije ključno, a teško je i povjerovati u tri vezana Liverpoolova poraza kući. Stoga X”

Ivan Blažević – X

“Svi nogometni parametri u posljednje vrijeme nagovješćuju da će Redsi u nedjelju pasti na Anfielfu. Ali Klopp i društvo su upravo boreći se sa Cityjem posljednjih godina izgradili kult velike momčadi. Građani im predstavljaju posebnu motivaciju i uzevši to u obzir, prognozirat ću X.”

Saša Živko – 2

“Redsi su stigli do faze zasićenja nakon dvije uspješne sezone, Guardiolina momčad čini se spremnom vratiti trofej prvaka na Etihad.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare