Lewis potvrdio interes za kupnju Chelseaja!

Automoto 22. tra 202212:26 > 12:26 0 komentara
REUTERS/Hamad I Mohammed via Guliver

Lewis Hamilton u Imoli je potvrdio jučerašnje glasine da planira kupiti vlasnički udio u nogometnom klubu Chelsea i da je riječ o jednoj od najvećih prilika koje je imao u životu budući da nogomet obožava još od djetinjstva.

Britanski Sky jučer je donio priču da Hamilton, zajedno sa teniskom zvijezdom Serenom Williams, želi uložiti u londonski nogometni klub, a planove predvodi bivši Liverpoolov predsjednik i čelni čovjek British Airwaysa Martin Broughton, donosi MAXF1.net.

Sky prenosi da bi i Hamilton i Williams mogli uložiti po 10 milijuna funti, a Hamilton je na medijskoj konferenciji u Imoli potvrdio da je zainteresiran za spomenuto ulaganje.

“Da, ima istine u tim pričama,” rekao je Hamilton.

“Nogometni sam ljubitelj od djetinjstva, igrao sam nogomet od svoje četvrte pa sve do 17. godine, igrao sam u raznim školskim momčadima i bio na brojnim utakmicama.”

“Kad ste dijete želite se uklopiti pa se sjećam kako smo često mijenjali momčadi za koje smo navijali, a jednom me sestra udarila u ruku i rekla ‘moraš navijati za Arsenal’, kad sam imao 5-6 godina.”

“Ali moj ujak Terry veliki je navijač Bluesa [Chelsea] tako sam s njim bio na puno utakmica i gledao i Arsenal i Chelsea.”

“Na kraju, ja sam veliki ljubitelj sporta, ovo je najveći sport na svijetu i Chelsea je jedan od najvećih i najuspješnih klubova na svijetu. Kad sam čuo za ovu prilku pomislio sam ‘wow, ovo je jedna od najvećih prilika za biti dio nečega’ tako da je to sjajno.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!