Legenda Redsa: ‘Prodaja Salaha je nužna za budućnost kluba’

Premier League 7. ožu 202112:18 > 12:19 0 komentara
Bryn Lennon/Getty Images

Nekadašnji napadač Liverpoola Robbie Fowler dotaknuo se budućnosti Mohameda Salaha u Liverpoolu.

Mohamed Salah jedna je od najvažnijih investicija Liverpoola u posljednjih trideset godina, na Anfield je stigao u ljeto 2017. godine, a kroz tri i pol godine upisao je 118 golova u 189 nastupa, samo pak ove sezone 24 pogotka iz 37 utakmica. Predvodio je momčad do naslova najbolje momčadi u Europi te lani u Engleskoj.

Egipatski napadač će u lipnju napuniti 29 godina, a već se neko vrijeme u kuloarima govori kako je spreman promijeniti sredinu uslijed navodnog interesa iz Madrida i Barcelone. Nekadašnji centarfor Redsa, Robbie Fowler u razgovoru za Mirror objasnio je što misli o takvom potencijalnom epilogu.

Mislim da u današnje vrijeme sve ovisi o igraču, odnosno njegovoj želji da igra u određenom klubu. Vjerujem da se igračeva želja treba poštovati, ako želi otići neka mu se otvore vrata.”

Obzirom kako je u najboljim nogometnim godinama, Fowler vjeruje da bi Liverpool novcem dobivenim njegovom prodajom mogao dovesti nekoliko kvalitetnih igrača koji bi bili nositelji kluba u budućnosti.

Sjećam se prodaje Coutinha u Barcelonu, klub je u konačnici zaradio gotovo 150 milijuna funti, a tim novcem dovedeni su mnogi sjajni igrači. Moramo razmišljati o budućnosti, takav novac mogao bi se ostvariti i prodajom Salaha što bi bilo sjajno za klub.”

Nakon nedavnog poraza od Chelseaja na Anfieldu što je bio peti domaći poraz Redsa zaredom, Salahov menadžer Ramy Abass Issa na društvenim mrežama objavio je post sa samo jednom točkom nasred stranice. To se dogodilo nakon što je njegov klijent zamijenjen u spomenutom dvoboju.

Salahov menadžer je točno znao što time želi poručiti, čim sam vidio tu objavu znao sam da dolaze problemi.”

Fowler je danas trener indijskog superligaša East Bengala.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!