VIDEO Kraj za Bilića? WBA upisao osmi poraz u Premiershipu

Premier League 12. pro 202017:53 > 16. pro 2020 4:39
Newcastle, WBA
Newcastle - WBA

Nogometaši West Bromwich Albiona izgubio je u gostima kod Newcastlea u 12. kolu engleskog prvenstva

Nakon što je West Bromwich u prošlom kolu doživio katastrofu na domaćem terenu kod Crystal Palacea (1:5), Bilićeve trupe opet su upisale novi poraz.

Bolji od momčadi koju vodi hrvatski trener bio je Newcastle koji je slavio sa 2:1.

Svrake su došle u vodstvo na St.James Parku nakon samo 20 sekundi igre, strijelac je bio Miguel Almiron. Do novog gola čekali smo do 50. minute kada je zabio Furlong na asistenciju Phillipsa. Svaku nadu da WBA može još nešto napraviti ugasio je Dwight Gayle u 82. minuti i tako Newcastleu donio pobjedu.

Ovim porazom Bilićeva momčad nalazi se na 19. mjestu sa šest bodova, gori je samo Sheffield United sa samo jednim osvojenim bodom.