Klopp: Newcastle je Superliga u jednom klubu

Nogomet 15. lis 202113:39 > 15:22 0 komentara
AP Photo/Rui Vieira

Jürgen Klopp otkrio je što misli o novom projektu koji se sprema u Newcastleu.

Trener Liverpoola Jürgen Klopp otvorio je dušu te otkrio svoje viđenje projekta koji se sprema u Newcastleu. Podsjetimo, ovaj kultni engleski klub je nedavno postao vlasništvo saudijskog princa Mohammada bin Salmana čije bogatstvo se procjenjuje na 380 milijardi eura.

Kada se trebala formirati Superliga Europe, cijeli svijet se digao protiv toga. Sada imamo vrlo sličnu situaciju, Newcastle je praktički Superliga u jednom klubu. S tolikim ulaganjima bit će dominantni u europskom nogometu narednih 20, 30 godina. Nažalost, postoji izgledna šansa da sve upropaste na duže staze“, rekao je Klopp.

Njemački strateg misli da će se Newcastle brzo boriti za najviše domete.

Newcastle će biti supersila. Ovo je treći klub u svjetskom nogometu za koji znam da pripada jednoj državi i očito je u vlasništvu najbogatije obitelji na svijetu“, zaključuje Klopp.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!