Gotovo: Odegaard na nagovor Artete došao u Arsenal

Premier League 24. sij 202120:43 > 20:49
Martin Odegaard

Norveški nogometaš Martin Odegaard sljedećih pola godine igrat će na posudbi u londonskom Arsenalu.

Odegaard se ove sezone nije uspio nametnuti u ekipi Real Madrida, te je nakon razgovora s Zinedineom Zidaneom donio odluku da ponovo ide na posudbu.

Ovaj put odbio je ostanak u Španjolskoj i odlučio se okušati u Premiershipu, te je izabrao Arsenal.

Odegaard će u sljedećim danima biti predstavljen u londonskom klubu gdje će igrati na posudbi do kraja ove sezone.

Ovu posudbu potvrdio je jedan od najrelevantnijih nogometnih novinara Fabrizio Romano.

Također, engleski mediji su objavili danas da će Arsenal platiti oko tri milijuna eura za Odegaarda, te da će na kraju sezone imati priliku otkupiti njegov ugovor od kraljevskog kluba.