Gdje se gasite? United s 9:0 ispratio Svece s Old Trafforda!

Premier League 2. velj 202123:11 > 03. velj 2021 0:31
(Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

Crveni vragovi imali su odličnu večer, zabili su čak devet pogodaka Southamptonu.

Ovakav rezultat će ostati upisan u povijest Premier lige. Sve je krenulo loše po Southampton kada je već u drugoj minuti gostujući igrač Jankewitz dobio crveni karton.

Do poluvremena bilo je 4:0, redom su zabijali Wan Bissaka, Rashford, Bednarek (autogol) te Cavani. Southampton je i nešto zabio, u 53. minuti, ali pogodak je poništen zbog zaleđa.

Martial i McTominay zabili su još dva gola do 70. minute, a onda je Bednarek u 87. minuti dobio crveni karton, čime su Sveci ostali s devetoricom igrača. Od 88. minute pala su još tri gola, Fernandes, Martial i James zabili su za nestvarnih 9:0.

Ovom pobjedom United se na vrhu engleske Premier lige izjednačio sa gradskim rivalom Cityjem, oba kluba imaju po 44 boda, Guardiolina momčad je prva.