Englezi pišu da Aguero ostaje u Premier ligi

Nogomet 7. tra 202110:55 0 komentara
Michael Regan/Getty Images

Na kraju sezone redove Manchester Cityja napustit će legendarni napadač ovog kluba Sergio Aguero.

Agueru na kraju sezone ističe ugovor sa Cityjem, a iz kluba su nedavno potvrdili da novi neće biti potpisan što znači da je ovaj sjajni Argentinac u potrazi za novim klubom.

Povezuje se Aguero sa brojnim klubovima, navodno ponuda ne manjka, no on želi ostati u Engleskoj.

Kako piše The Telegraph 32-godišnji napadač trenutno razmišlja o Tottenhamu i Chelseaju, klubovima koji bi ga rado vidjeli u svojim redovima.

Navdno, Aguero je zbog želje da ostane u Engleskoj spreman preći u klub koji u sljedećoj sezoni neće igrati u Ligi prvaka.

Podsjetimo, Aguero je za City odigrao 384 utakmice i zabio je 257 golova i sudjelovao je u najvećim dostignućima ovog kluba u povijesti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!