Cavani: Da je Ronaldo došao tjedan dana ranije…

Nogomet 6. svi 20229:54 > 9:56 0 komentara
Martin Rickett

Napadač Manchester Uniteda Edinson Cavani priznao je da mu nije bilo svejedno prošlog ljeta kada je Cristiano Ronaldo u završnici prelaznog roka potpisao ugovor s Crvenim vragovima.

Urugvajcu je bilo odmah jasno kakvu će ulogu imati, ali i da je želio nije imao vremena reagirati i eventualno potražiti novi klub.

“U trenutku kada je Manchester United potpisao ugovor s Ronaldom, mislio sam da je to dobar posao za klub. Prvo što sam napravio, nazvao sam brata i rekao: ‘Fernando, da se ovo dogodilo prije tjedan dana, zamolio bih te da mi nađeš drugi klub”, istaknuo je Cavani i nastavio:

“Ali ne zato što nisam želio igrati s Cristianom. Dobio sam priliku bolje ga upoznati. On je veliki profesionalac koji ima svoje ciljeve, što je dobro za sportaša. Ali znam kako stvari funkcioniraju u nogometu. Sve se dogodilo vrlo brzo, nisam ništa osjećao. Samo sam pomislio: “Igrat ćemo i pokušat ćemo dati sve od sebe.”

“Nisam sumnjao da bi stvari mogle krenuti na bolje, ali sam mu rekao: ‘Vidjet ćemo što će biti dalje’. I znamo što se kasnije dogodilo. Pokušavam pomoći momčadi, kao što je to bio slučaj u drugim klubovima, ali sada je jasno da su prvi dojmovi bili točni. Da, imao sam problema i s ozljedama, ali tako je ispalo.”

Urugvajac je ove sezone odigrao 13 utakmica uz dva postignuta gola i asistenciju.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!