Arsenal napokon dogovorio transfer za vratara Uniteda

Nogomet 19. kol 202112:32 > 12:34 0 komentara
Credit Image: © Andrew Yates/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Nakon višemjesečnog natezanja oko transfera Aarona Ramsdalea, Arsenal je napokon dogovorio uvjete kupnje sa Sheffield Unitedom.

Ramsdale je u Sheffieldu proveo samo godinu dana nakon dolaska iz Bournemoutha, a obzirom da je klub ispao u drugu ligu koncem prošle sezone, odlučeno jest kako je dobar trenutak za saniranje financijskih gubitaka.

Cijena transfera bit će 28 milijuna eura, a ukoliko u budućnosti Ramsdale postane i standardna ‘jedinica’ u klubu s Emiratesa, Sheffield bi inkasirao bonuse do sedam milijuna eura.

Isto tako, drugoligaš je uspio u ugovor pridodati klauzulu prema kojoj imaju pravo na 15 posto od idućeg transfera ukoliko iznos prodaje bude veći od 22 milijuna eura.

Gledajući sve te stipulacije, jasno jest zašto su pregovori toliko dugo trajali, no bitno za navijače Topnika, napokon će dobiti igrača kojeg su toliko dugo čekali.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!