Aguero ostaje na Otoku? U najavi je ludi scenarij

Nogomet 10. tra 202110:04 > 10:05
Mike Hewitt/Getty Images

Manchester City je nedavno potvrdio da će Sergio Aguero na kraju ove sezone napustiti ovaj klub.

Argentinski napadač će tako nakon deset godina napustiti Etihad, a najviše se povezuje s prelaskom u Barcelonu.

Međutim, prethodnih dana piše se o tome da Aguero želi ostati u Engleskoj kako bi dodatno popravio svoje brojke u Premiershipu. Tu su se kao moguće destinacije pojavili Chelsea i Tottenham, ali i jedan iznenađujući klub.

Naime, pojavila se informacija da će Leeds United pokušati uvjeriti Aguera da potpiše ugovor s ovim klubom.

Marcelo Bielsa mu želi ponuditi glavnu ulogu u momčadi i nadati se pozitivnom odgovoru. No, Aguero je poručio da trenutno ne želi govoriti o novom klubu, te da će sve biti poznato kada se sezona završi.