Stoke zaustavio United, dva gola Choupo-Motinga

Premier League 9. ruj 201720:29 > 20:31
Alex Morton/Getty Images

Nogometaši Stokea i Manchester Uniteda odigrali su neriješeno (2:2), u utakmici 4. kola Premier lige.

Ekipa Marka Hughesa odigrala je nadahnutu utakmicu protiv gostiju s ‚Old Traforda‘ i na kraju je zasluženo osvojila bod.

Sada na čelu ljestvice United i City imaju po 10 bodova, a Chelsea jedan manje. Stoke ima pet bodova na 10. mjestu.

Junak domaće momčadi je Kamerunac Eric Maxim Choupo-Moting koji je bio strijelac oba gola za domaći tim. U prvom dijelu nije bilo mnogo prilika, Stoke se odlično branio i poveo je u 43. minuti.

Mame Biram Diouf odlično je s desne strane usposlio Choupo-Motinga koji je zakucao loptu iza De Gee.

Brz odgovor uslijedio je samo dvije minute kasnije, a United je izjednačio poslije kornera. Strijelac je bio Rashford poslije gužve i dobrog posla koji su odradili Matić i Pogba.

Činilo se da je United sasvim blizu pobjede kada je u 57. minuti preokrenuo. Mkhitaryan je idealno usposlio Lukakua koji je iz drugog pokušaja postigao svoj četvrti gol u sezoni.

Ipak, u nastavku susreta ekipa Josea Mourinha odigrala je ispod svojih mogućnosti i kažnjena je u 63. minuti.

Xherdan Shaqiri izveo je odlično korner s desne strane, a Choupo-Moting je na drugoj stativi zakucao glavom loptu u mrežu gostiju.