Premier liga od 16 na SK1: Arsenal protiv Stokea

Premier League 10. pro 201611:25 > 11:32
Julian Finney/Getty Images

Sjajni Arsenal ima danas priliku još malo pritisnuti Chelsea, kojem je za petama u borbi za vrh Premier lige. Nakon što su osigurali plasman u knock-out fazu LP, a imaju i odličnih 5-1 protiv West Hama iz prošlog kola, topnici u jako dobrom raspoloženju dočekuju Stoke.

Stoke nikada u eri Premier lige nije slavio na Emiratesu kod Arsenala, a malo je razloga vjerovati da će se to dogoditi baš danas. Arsenal je u zamahu, imaju sjajnog Alexisa, raspoloženog Ozila, i već dugo nije bilo ovako pozitivno ozračje oko Wengerove momčadi, čak je i kod Francuza nemoguće ne primijetiti smiješak koji ne silazi s njegovog lica ovih dana. No Stoke nije protivnik kojega se dočekuje ove sezone sa smiješkom, dapače, momci Marka Hughesa guraju jako dobro, u gornjem su domu PL, i iako je njihova igra značajno bolja doma na Brittaniji, mogu biti opasni i u gostima. Utakmica u izravnom prijenosu od 16.00 na Sportklubu 1.

Ovo kolo počinje utakmicom Watford – Everton, od 13.30, a taj je susret praćen uživo na Sportklubu 3.