Lampard otkriva kako je uvjerio Wernera da dođe

Premier League 13. ruj 20200:52 > 1:02
Matthias Hangst Getty Images

Chelsea se silno pojačao, a mnogo se očekuje od novog napadača Time Wernera, koji je došao iz RB Leipziga na Stamford Bridge, iako je imao ponude od nekih, u ovom trenutku, jačih klubova.

U prvom redu to se odnosi na Liverpool i Manchester City koji su bili vrlo zainteresirani isplatiti 60 milijuna eura kolika je bila klauzula Wernera u Leipzigu. Ipak, igrač je na kraju odabrao Chelsea poslije razgovora s Frankom Lampardom i Petrom Čehom.

Kada imate konkurenciju Liverpoola i Citya morate izložiti jake argumente. Kada Petr i ja razgovaramo s igračem, prezentiramo najbolje strane kluba. Jako smo ga htjeli dovesti i on je to morao da osjetiti od nas. Svidjelo mi se što je govorio i mislim da smo već tu razvili dobru komunikaciju i da je to presudilo – rekao je Lampard.

Wernera u Chelseaju moći ćemo vidjeti u akciji već u ponedjeljak, kada Plavci u prvom kolu Premier lige gostuju kod Brightona uz izravan prijenos na Sportklubu 1 od 21:15.