'Snagator' Traore ima ponude nekoliko velikana

Premier League 7. srp 202013:12 > 13:16
Shaun Botterill / Staff

Krilni napadač Wolwerhamptona Adama Traore vjerojatno će ovog ljeta promijentii sredinu.

S obzirom da igra fantastičnu sezonu, Traore je na meti brojnih velikana i on bi trebao biti jedna od glavnih priča nakon što završi sezone.

ESPN prenosi da će Traore ostati u redovima Wolvesa ukoliko ova ekipa u sljedećoj sezoni bude igrala Ligu prvaka, tj. ako kroz Premiership zauzme četvrtu poziciju ili osvoji Europsku ligu.

U suprotnom će se odlučiti za odlazak, a ponuda neće manjkati. U vrhu liste klubova koji ga žele su Juventus, Manchester City i Barcelona. Navodno je Stara dama za sada najbliža dovođenju, dok bi ga Barca mogla priuštiti tek sljedećeg ljeta.

Inače, ranije se spominjalo kako ga žele Liverpool i Arsenal, ali čini se kako su ti klubovi sada pali u drugi plan.

Podsjetimo, Traore je karijeru počeo u Barceloni, ali iz ovog kluba je otišao u ljeto 2015. godine te potpisao za Aston Villu. Kasnije je igrao i za Middlesbrough prije nego što je u ljeto 2018. godine za 20 milijuna eura potpisao petogodišnji ugovor s Wolvsima.

Dakle, ostale su mu još tri godine ugovora i Wolvesi ga sigurno neće pustiti za sitniš.

Inače, on je ove sezone upisao šest golova i 12 asistencija u svim natjecanjima. U Premiershipu ima devet asistencija i drugi je asistent lige. Po Trandsfermarktu cijena mu se procjenjuje na 25,5 milijuna eura.