Dinamov krvnik: Svrake će plaćati duplo da ih namame

Allsport UK /Allsport

Jedan od najomiljenijih stranaca u povijesti Newcastlea, Temur Ketsbaia dao je svoj sud o novoj situaciji u klubu

Bogati saudijski konzorcij na čelu s Mohammedom bin-Salmanom na korak je od preuzimanja Newcastlea, odnosno trebaju se finalizirati završne stvari.

Saudijski princ težak je oko 350 milijardi eura i jasno je ako dođe do toga, da bi mogli imati sličan klub kao i Manchester City, odnosno novog izazivača za naslov.

Jedan od ljubimaca navijača Svraka i bivši igrač, Temur Ketsbaia smatra da neće biti lako doći do poznatih svjetskih nogometaša.

Naravno da najbolji igrači žele zarađivati jako puno, ali isto tako mislim da bi radije živjeli u Londonu nego u Newcastleu. Mislim da će ih klub morati plaćati dvostruko više kako bi ih namamio u Newcastle. No ako imaju dovoljno novca, to im ne bi trebao biti problem. Nadam se da će se Newcastle boriti za titulu’ – rekao je Gruzijac.

Bivšeg gruzijskog nogometaša odbro pamte i navijači Dinama kada je 1997. u uzvratu u 2. pretkolu Lige prvaka kada je zabio gol u zadnjoj minuti produžetka za 2:2 i odveo Svrake dalje.