Vidal dolazi u engleskog giganta

Premier League 20. tra 202016:32 > 16:37
David Ramos/Getty Images

Arturo Vidal odlazi iz Barcelone, a nova destinacija za ovog iskusnog Čileanca je, prema svemu sudeći, engleska Premier liga

Arturo Vidal će skoro sigurno na kraju sezone napustiti ekipu Barcelone, te će svoju sreću potražiti u nekom drugom klubu.

Iako je veliku želju za njegovim dovođenjem pokazala ekipa Intera, u cijelu situaciju su se umješale ekipe iz Engleske.

Naime, kako javlja Mundo Deportivo, u utrku za potpis Vidala uključili su se Newcastle i Manchester United.

Manchester United želi iskusnog veznjaka koji bi mogao pomoći sljedeće sezone, dok u Newcastleu ubrzo kreće potpuna promjena ekipe.

Veliko je pitanje koji klub bi odabrao Vidal, ali gotovo je sigurno da će dobiti priliku ispuniti san i zaigrati u Premiershipu.