Coentrao se vratio iz mirovine i iznenadio izborom

Portugal 10. kol 202017:04 > 17:07
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Prije desetak Fabio Coentrao je bio među najboljim lijevim bekovima svijeta, međutim uslijedio je nagli pad forme pa je u 32. godini odlučio završiti karijeru.

Coentrao je okončao karijeru prošlog ljeta nakon što mu je istekao ugovor s Rio Aveom, a 12. mjeseci kasnije odlučio je ponovno zaigrati.

Bivši reprezentativac Portugala se prema pisanju lista A Bola osjeća spremnim za povratak na teren, a njegov novi klub bi trebao biti Pacos Ferreira.

Nekadašnji igrač Real Madrida je na prije nekoliko mjeseci na stolu imao ponude PAOK-a i Fenerbahčea, ali se zahvalio grčkom i turskom klubu.

Prošlog ljeta je bio blizu potpisa za Porto, ali ga navijači tog kluba zbog prošlosti i igranja za Benficu i Sporting nisu prihvatili.

Vrhunac karijere imao je prije nekoliko godina kada je s Real Madridom bio prvak Europe.