Nakon nizozemske avanture, Halilović ide u drugi klub?

Portugal 26. srp 202016:19 > 16:27
(Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

Hrvatski nogometaš Alen Halilović i dalje je član Milana, a za njegove usluge zainteresirana je Benfica

Hrvatski nogometaš Alen Halilović koji je član talijanskog velikana Milana, ponovno bi mogao promijeniti sredinu i preći u europskog velikana.

Nakon prošle sezone koju je odradio na posudbi u Heerenvenu, hrvatski veznjako mogao bi svoje nogometne vještine preseliti u Lisabon.

Barem tako tvrdi talijanski novinar Gianluca di Marzio koji je dosta relevantan za transfere koji kaže kako je za Halilovića zainteresirana Benfica.

Tako bi nakon Dinama, Barcelone B, Sporting Gijona, HSV-a, Las Palmasa, Milana, Standarda i Heerenvena, Benfica trebala biti deveti klub u karijeri za 24-godišnjeg nogometaša.