VIDEO Benfica kući primila 4 komada od – Santa Clare!?

Portugal 23. lip 202022:31 > 22:35
sport klub

Orlovi su od 12 mogućih osvojili samo četiri boda od povratka nogometu.

Da se nakon tri mjeseca stanke ne mogu vratiti na pravi put još jednom su pokazali nogometaši Benfice. Nakon što su u prve tri utakmice ostvarili pobjedu, poraz i remi i došli do četiti boda, u četvrtom povratničkom susretu na svom stadionu izgubili su protiv Santa Clare 4:3. Santa Clara je povela pogotkom Carvalha u 44. minuti što je bio rezultat prvog poluvremena.

A onda festival pogodaka i preokreta u nastavku. Benfica je povela preko Rafe Silve u 50.minuti. Ali, ne predaje se Santa Clara i po drugi put stižu u prednost u 57. minuti, a strijelac je Sanusi. A, onda dva pogotka prvog strijeca Carlosa Viniciusa u 63. i 65. minuti. I to nije sve. Santa Clara je baš odlučila šokirati prvaka Portugala, golovima Crysana u 81. i Ze Manulea u petoj minuti sudačkog dodatka stižu do slatke i velike pobjede 4:3.

Vodeća Benfica ima 64 boda koliko i Porto, no plavo-bijeli imaju utakmicu manje.