Pongračiću 90 minuta u pobjedi, Bradariću drugo poluvrijeme

Alessandro Garofalo/LaPresse via Guliver

Nogometaši Leccea ostvarili su prvu ovosezonsku pobjedu u talijanskom prvenstvu svladavši u prvoj utakmici 7. kola kao gosti Salernitanu sa 2-1 (1-0).

Goste je u vodstvo doveo Ceesay (43) iz protunapada pred kraj prvog poluvremena, na 1-1 poravnao je nespretnim autogolom Gonzalez (55-ag) da bi tri boda Lecceu osigurao Strefezza (83) sjajnim udarcem sa 20-ak metara.

Marin Pongračić je odigrao čitav susret za Lecce kod kojega je Kristijan Bistrović ušao u igru u 66. minuti, dok je Domagoj Bradarić odigrao drugo poluvrijeme za Salernitanu.

Lecce je s ova tri boda skočio na 14. mjesto s ukupno šest bodova, koliko imaju i 11. Fiorentina, 12. Bologna i 13. Sassuolo, dok je Salernitana ostala 10. sa sedam bodova.

Na vrhu su Napoli, Atalanta i Milan sa po 14 bodova.