Pojavile su se priče da bi se Mandžo mogao vratiti u Dinamo

Hrvatska 8. lip 202114:50 > 14:53 1 komentar
Guliver Image

Ovih dana pojavile su se glasine o povratku Marija Mandžukića u Dinamo, no čini se da se to ipak neće ostvariti.

Proslavljeni hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić nakon kratkotrajnog boravka u Milanu u potrazi je za novim klubom, a, prema pisanju T-portala, postoji šansa da se vrati u Dinamo.

Međutim, prema pisanju Indexa, od tog transfera neće biti ništa. Pregovori nisu u tijeku. Mandžukićev menadžer Ivan Cvjetković nije htio komentirati ove glasine, a ista je situacija i u klubu.

Dinamo u rosteru od napadača ima Brunu Petkovića, Marija Gavranovića i Komnena Andrića, a vrlo blizu povratka u klub je i bivši Dinamov i Hajdukov napadač Duje Čop.

Glasine o Mandžukićevom povratku ovih su dana postale još glasnije i zbog informacije da je ovih dana kupio stan u Zagrebu.

Stan, koji se nalazi na osmom katu zgrade, ima pet spavaćih soba i prostire se na 273 četvorna metra. Dobar pogled na Zagreb puca s jedne od četiri lođe i četiri terase. Njega je navodno poklonio svojoj djevojci.

Mandžukić je u karijeri igrao za Marsoniju, NK Zagreb, Dinamo, Wolfsburg, Bayern, Atletico, Juventus, Al-Duhail i Milan.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare