Pedro: Znam da je jako malo igrača napravilo što i ja

Nogomet 27. ruj 20219:06 > 9:07
Pedro Rodriguez

Iskusni krilni napadač Lazija Pedro Rodriguez bio je jedan od strijelaca u pobjedi protiv Rome 3:2 u velikom rimskom derbiju.

Bivši reprezentativac Španjolske je ljetos upravo iz Rome stigao među Lacijale, a prvi gradski derbi u dresu novog kluba okrunio je pogotkom.

Derbi je za mene bio poseban. Mnogo sam sretan što smo pobijedili. Bila je to važna utakmica za nas i navijače. Igrali smo agresivno u prvom poluvremenu i imali mnogo šansi,” izjavio je Pedro i nastavio:

“Zaista sam sretan zbog Lazija. Već sam rekao da je ova ekipa velika obitelj. Volim Sarijeve ideje, želi da pritiskamo, brzo prenesemo loptu i stvorimo prilike za golove.

Tridesetčetvorogodišnji nogometaš u sezoni 2020/21 je bio član Rome te je zabio i za ‘Vučicu’ u velikom derbiju protiv Lazija.

Jasno mi je da je malo igrača postizalo golove i za Romu i za Lazio u derbiju. Zbog toga mi je drago što je ovo povijesni trenutak u mojoj karijeri,” rekao je Pedro.