Hazarda želi dovesti drugoligaš!

Nogomet 2. pro 202121:25 > 21:41
Guliver Image

Sportski direktor belgijskog drugoligaša Westerloa Hasan Cetinkaya ponudio je Edenu Hazardu 'izlaz' iz Madrida.

Hazardu ne cvjetaju ruže u madridskom Realu. Iako više nema problema s ozljedama, Eden nije u prvom planu trenera Reala, Carla Ancelottija.

Španjolski mediji tvrde da Hazard intenzivno razmišlja o odlasku iz Madrida, a vrlo brzo se javio prvi klub koji je zainteresiran za njegove usluge – KVC Westerlo.

Westerlo je trenutno na prvom mjestu druge belgijske lige, a vlasnik kluba je turski biznismen Oktay Ercan koji je voljan uložiti značajna sredstava kako bi podigao klub na višu razinu.

Ovaj belgijski klub je vrlo blizu prelaska u najviši rang belgijskog natjecanja jer imaju 10 bodova više od prvih pratitelja, a sportski direktor Hasan Cetinkaya smatra da je Hazard upravo to što im treba.

Obećao mi je da će jednog dana igrati za Fenerbahce. Puno teže će ga biti dovesti u Westerlo, ali nikad se ne zna. Mogao bi doći i ovdje završiti karijeru“, optimistačan je Cetinkaya.

Iako je gotovo sigurno da se Hazard zasad neće vratiti u svoju Belgiju, vrlo je izgledno da će napustiti španjolsku prijestolnicu.