Fenerbahče smijenio trenera unatoč borbi za naslov

Ostale lige - Nogomet 25. ožu 202121:40 > 21:41 0 komentara
Carlos Rodrigues, Getty Images Sport

Iako su i dalje u utrci za naslov prvaka Turske, Fenerbahče je odlučio smijeniti trenera.

Turski nogometni velikan Fenerbahče u četvrtak je sporazumno raskinuo ugovor s trenerom Erolom Bulutom, a momčad će do konca sezone voditi sportski direktor Emre Belozoglu objavio je klub.

Unatoč dobrom početku sezone, Fener u drugom dijelu sezone nije uspio zadržati zamah. Trenutačno se nalazi na trećem mjestu ljestvice sa 59 bodova, dva manje od drugoplasiranog Galatasaraya, dok vodeći Bešiktaš ima pet bodova više i utakmicu manje.

Momčad će do kraja sezone voditi Belozoglu koji je osam sezona igrao za Fenerbahče, a bio je i član turske reprezentacije. Posljednjih godinu dana radi kao sportski direktor kluba. (H)

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!