U uvodnoj utakmici 15. kola Superlige, Fener je u gostima pobijedio Bursaspor rezultatom 1:0, a strijelac jedinog gola bio je Giuliano u 65. minuti.
U fantastičnom ambijentu Timsah Arene, pred više od 40.000 gledatelja kolo su otvorila dva kluba u odličnoj formi. Bursa je bila u seriji od sedam utakmice bez poraza, a Fener je ostvario tri pobjede zaredom.
Nije bilo ozbiljnih šansi u prvom dijelu igre, igralo se uglavnom na sredini terena, a možda ključni trenutak dogodio se krajem poluvremena kad se ozlijedio Vincent Jansen, a umjesto njega ušao Roberto Soldado.
Tijekom pauze, dok su ostali igrači bili u svlačionici, Soldado se individualno zagrijavao, a njegovi potezi i igra odlučili su pobjednika u nastavku utakmice.
Fener je bio za klasu bolji u drugih 45 minuta, trener Kočaman je promijenio formaciju, prešao na tri igrača u obrani s konstantim ubacivanjima Özbayraklija i Koybašija po krilima. Poslije akcije Dirara po desnoj strani, na sedam metara od gola Ekong je oborio Soldada za kazneni udarac.
Brazilac Giuliano postigao je osmi gol u sezoni i donio pobjedu gostima.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
