Olić napokon dočekao pobjedu, Europa mu visi!

Nogomet 8. svi 202120:52 > 20:54
FrankHoermann/SVEN SIMON/picture-alliance/dpa/AP Images

Ivica Olić prekinuo je niz od četiri utakmice bez pobjede 3:1 domaćim slavljem nad Krasnodarom u 29. kolu ruskog prvenstva.

Krasnodar je poveo golom Claessona u 26. minuti, da bi šest minuta kasnije izjednačio Ejuke. CSKA do preokreta dolazi golom Chalova u 56., da bi konačan rezultat postavio Fernandes u 69. minuti.

Vlašić zbog ozljede nije konkurirao za momčad.

CSKA je šesti s 50 bodova, te mu se trebaju poklopiti rezultati kako bi u zadnjem kolu osigurao nastup u Europi. Naime, četvrti Rubin i peti Sochi imaju 52 boda.

Moro odigrao je 90 minuta u remiju Dinamo kod Lokomotiva 0:0. Za sastav domaćina nije konkurirao Ćorluka. Lokomotiv je drugi s 53 boda, koliko ima i treći Spartak.

Begić je odigrao cijelu utakmicu, a Uremović je ušao u 90. u gostujućoj pobjedi Rubina kod Arsenala 4:2.