Nogometni klasici samo na Sport Klubu!

Nogomet 12. srp 202212:00 > 13. srp 2022 12:06 0 komentara
Action Images via Reuters/Carl Recine

Nisu najbolji svjetski nogometaši imali puno vremena za odmor, i europski velikani ovih su dana krenuli su s pripremama za novu sezonu, a dva najveća engleska kluba Manchester United i Liverpool sezonu otvaraju prijateljskom utakmicom na Rajamangala National Stadiumu u Tajlandu uz prijenos na Sport Klubu 1 od 15 sati.

Lige petice u novoj će sezoni krenuti ranije nego inače jer nas u studenom i prosincu čeka Svjetsko prvenstvu u Kataru, pa će tako Bundesliga krenuti već 5. kolovoza utakmicom pobjednika Europa lige Eintrachta i aktualnog prvaka Njemačke Bayerna.

Istog će dana krenuti i Premier lige gdje će sezonu otvorili londonski derbi Crystal Palace – Arsenal. Taj vikend kreće i Ligue 1, dok će tjedan dana kasnije prvo kolo biti odigrano u Serie A i Primeri.

Kao zagrijavanje za novu sezonu Sport Klub vam donosi prijateljske utakmice europskih velikana, a prvi na redu su Manchester United i Liverpool, koji će u Tajlandu igrati 12. srpnja.

Na našim kanalima u pripremnom razdobolju između ostalog možete još gledati pripremne utakmice Chelseaja, Arsenala, Southamptona, Juventusa, Intera, Rome, Milana Real Madrida, Barcelone, Leipziga, Borussije Dortmund, Eintrachta, kao i Tudorovog Marseille.

Posebno izdvajamo pet nogometnih klasika koje ovog ljeta možete gledati na Sport Klubu:
12. srpnja: Manchester United – Liverpool
23. srpnja: Arsenal – Chelsea

24. srpnja: Real Madrid – Barcelona
26. srpnja: Barcelona – Juventus
30. srpnja: Real Madrid – Juventus

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!