Vukušić službeno u FCSB-u: ‘Ovo je savršena sredina za mene’

Nogomet ostalo 28. sij 202122:42 > 22:44 0 komentara
Ante Vukušić

Bivši napadač Hajduka i ljubljanske Olimpije Ante Vukušić karijeru će nastaviti u Rumunjskoj

Ante Vukušić potpisao je ugovor s vodećom momčadi rumunjske lige FCSB-om, klubom ranije poznatim pod nazivom Steaua Bukurešt.

Iako se u lokalnim medijima pisalo kako je Vukušić blizu potpisa za Sepsi, danas je FCSB objavilo kako je nekad Hajdukov napadač i najbolje strijelac u Sloveniji prošle sezone njihov novi član.

Vukušić će u Bukureštu biti najmanje do kraja sezone, došao je bez odštete, kao slobodan igrač, a u ugovoru mu stoji i mogućnost produljenja do kraja sljedeće. FCSB je nedavno ostao bez Sergija Busa, koji je otišao u Južnu Koreju, tako da se od Vukušića očekuje da se vrlo brzo prilagodi novoj okolini.

“Došao sam ovdje jer me privukla slavna klupska prošlost. Imao sam druge opcije, ali smatram da je FCSB savršena momčad za mene. Stvarno želim osvojiti titulu, što prošle godine nisam uspio s ljubljanskom Olimpijom”, kazao je Vukušić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!