Već je poznato deset sudionika Lige prvaka iduće sezone

Champions League 2. svi 202120:35 0 komentara
(Photo by Philipp Guelland - Pool/Getty Images)

U završnici tekuće sezone počinju se formirati i obrisi Lige prvaka sezone koja je ispred nas.

Početkom petog mjeseca standardno se počinju rješavati nogometna prvenstva diljem Europe, a već sada je poznat dvoznamenkast broj klubova koji će iduće sezone nastupiti u Ligi prvaka.

Najelitnije europsko natjecanje u grupnoj fazi će imati 32 sudionika, od čega će 26 izravno izboriti plasman, a šest klubova kroz kvalifikacije.

Zasad je poznato da će iz španjolske Primere u Ligu prvaka Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid i Sevilla. Manchester City je osigurao mjesto kroz englesko prvenstvo, Bayern kroz njemačko, a u Ligi prvaka je i novi talijanski prvak Inter. Ajax i Zenit su danas osvojili svoje lige i tako izborili grupnu fazu, a to je ranije uspio i kijevski Dinamo.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!