Tadić odbio Barcu zbog ‘kluba svojih snova’

Nogomet ostalo 20. svi 202118:16 0 komentara
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Dušan Tadić je jedan od rijetkih nogometaša u povijesti kojem je ugledni L'Equipe dodijelio desetku. Bilo je to prije dvije godine protiv Real Madrida.

Tadić već treću sezonu nosi dres Ajaxa i pruža briljantne partije. U razgovoru za nizozemske medije je otkrio kako je odbio Barcelonu.

Bila je prilika prošlog ljeta, ali sam je odbio. To je najbolja odluka koju sam donio u životu. To je doći u Ajax i ostati ovdje“, kazao je Tadić.

Ovo je oduvijek bio klub mojih snova, zbog filozofije, velikih igrača koji su ovdje igrali, prošlosti i navijača“, dodao je 32-godišnjak.

Ajax je najljepši klub i jedna od najboljih ekipa u Europi. Ako napredujemo u malim detaljima, možemo napraviti razliku i na kontinentalnom nivou.”

Tadić je karijeru počeo u Vojvodini, ranije je igrao u Nizozemskoj za Groningen i Twente, a nogometni putevi su ga u Amsterdam doveli nakon sjajnih igara u Southamptonu.

Od svog dolaska u Ajax uspio je osvojiti dvije titule prvaka Nizozemske i dva nacionalna Kupa. U ovoj sezoni je na učinku od 22 gola i 26 asistencija u svim natjecanjima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!