Spektakl u 4. kolu FA Cupa! Man Utd protiv Liverpoola

Nogomet ostalo 11. sij 202120:40 > 12. sij 2021 0:16 0 komentara
Photo by Michael Regan/Getty Images

Prije nekoliko trenutaka izvučeni su parovi 4. kola FA Cupa, a dvoboj koji je privukao najveći interes javnosti je svakako onaj velikih rivala Manchester Uniteda i Liverpoola

Ne samo da se radi o dva najveća engleska kluba, ne samo da su najveći rivali, nego su i trenutno na samom vrhu Premier lige s istim brojem bodova te nam je apsolutno zagarantiran spektakl.

Manchester United je u 3. kolu izbacio Watford s minimalnih 1:0, dok je Liverpool s visokih 4:1 slavio protiv Aston Ville koja je igrala s juniorima zbog toga što im je cijela prva momčad završila u izolaciji.

Od ostalih zanimljivih dvoboja izdvajamo dvoboj Cheltenhama i Manchester Citya, Arsenala protiv Southamptona, ali tek kada i ako ‘sveci’ izbace Shrewsbury. Taj dvoboj se nije igrao u originalnom terminu zbog velikog broja pozitivnih igrača Shrewsburya na Covid 19.

Šestoligaš Chorley koji je izbacio je izbacio Derby County će igrati protiv premierligaša Wolwesa. Chelsea će ugostiti Luton, a Tottenham ide kod Wycombea, dok Evertonu u goste dolazi Sheffield Wed.

Utakmice će se odigrati od 22. do 25. siječnja. Naknadno će biti poznato kada će biti odigran veliki derbi Manchester Uniteda i Liverpoola koji ćete naravno moći pratiti na Sportklub televiziji.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!