Sjećate se velikog Davidsa? Dobio je crveni u debiju za novi klub

Nogomet ostalo 10. sij 202123:41 0 komentara
Edgar Davids

Davids je nakon susreta odbio dati izjavu za medije i objašnjenje njegovog postupka je izostalo.

Davids se nakon sedam godina vratio trenerskom poslu. Prihvatio je poziv Olhanensea, a danas je njegov klub odigrao 0:0 protiv Lusitano Evore.

Na debiju je nervozni Davids isključen. Prigovarao je sucu nakon nekoliko startova i ovaj mu je pokazao crveni karton.

Podsjetimo, Davids je istinska legenda europskog i nizozemskog nogometa, a u bogatoj karijeri je igrao za Ajax, Milan, Juventus, Barcelonu, Inter, Tottenham, Crystal Palace i Barnet.

Upravo je u Barnetu imao prvo trenersko iskustvo i vodio je ovu momčad od 2012. do 2014. godine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!