Atletico ispao od trećeligaša, Budimir zabio za Osasunu

Nogomet ostalo 6. sij 202120:31 > 07. sij 2021 9:10
Denis Doyle/Getty Images

Nogometaši trećeligaša Cornella iz Barcelone napravili su senzaciju izbacivši iz španjolskog Kupa Kralja vodeću momčad Primere Atletico Madrid.

Madriđani su u Barcelonu na utakmicu 4.kruga Kupa došli bez najboljih igrača i to platili sramotnim porazom 1-0. Strijelac jedinoga gola bio je Adrian Jimenez još u 7. minuti, a momčad Diega Simeonea dokraja nije uspjela zabiti gol na terenu s umjetnom travom trećeligaša.

Od 65. minute ostali su i bez isključenoga Sanchesa, a najbolju priliku imao je Saul koji je pogodio vratnicu.

Na klupi Atletica ostali su vratar Ivo Grbić i Šime Vrsaljko.

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir postigao je gol u pobjedi Osasune kod trećeligaša Olota (3:0)

Budimir je zabio drugi gol na utakmici u 65. minuti, a sedam minuta kasnije je izašao iz igre.