Raiola: ‘Želim da Haaland zarađuje milijun eura tjedno!’

Nogomet ostalo 11. tra 202123:36 0 komentara
Mino Raiola
Alexander Hassenstein / Staff

U posljednje vrijeme se sve više piše o tome da će Erling Haaland na kraju ove sezone napustiti Borussiju Dortmund.

Haaland igra odlično u dresu njemačkog kluba i nije tajna da je želja mnogih europskih velikana.

Njegov agent Mino Raiola već je obavio razgovore sa zainteresiranim klubovima iako iz Dortmunda tvrde da Haaland neće biti na prodaju ovog ljeta.

Engleski mediji prenose da će si rijetki moći priuštiti norveškog napadača jer je Raiola skovao pakleni plan.. Naime, Raiolina ideja jest da Haaland bude prvi igrač u povijesti koji će tjedno zarađivati čak milijun eura.

Jasno je da su PSG i Manchester City jedini koji to trenutno mogu da omogućiti, pa nam ostaje vidjeti kako će se rasplesti cijela situacija.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!