Ozil napušta London? Vodi razgovore s turskim velikanom

Nogomet ostalo 24. pro 202018:10 > 18:35
Julian Finney/Getty Images

Mesut Ozil jednostavno je prekrižen na Emiratesu, a moglo bi se dogoditi i da napusti Otok.

Nijemac je odbio napustiti Arsenal prošlog ljeta jer mu na kraju ove sezone ističe ugovor i moći će otići kao slobodan igrač.

Međutim, čini se da Ozil više ne želi čekati kraj sezone i da je spreman u siječnju napustiti London, te sreću pronađe u nekom drugom klubu.

Engleski mediji objavili su danas da će Ozil gotovo sigurno napustiti Arsenal, te da je za njega interes pokazalo nekoliko klubova. Prije svega tu se misli na Fenerbahče koji je već neko vrijeme u kontaktu s iskusnim veznjakom.

Čelnici Fenera žele već na zimu dovesti Ozila, te su spremni da plate i određeni iznos odštete za njega. Navodno, on je održao i tajni sastanak s čelnicima Fenerbahčea o kojem nije ništa rekao Arsenalu.