Oglasio se Juve: ‘Procedura ne ide ovako, mi vjerujemo u SL’

Nogomet 21. tra 202114:50 0 komentara
(Photo by Emilio Andreoli/Getty Images)

Superliga je doživjeli neviđeni debakl, a po prvi puta se o svemu oglasio i Juventus.

Pod nevjerojatnim pritiskom sportske javnosti, 9 od 12 klubova suosnivača Superlige već je napustilo to natjecanje.

Superliga je tako spala samo na Real, Barcelonu i Juventus.

Upravo se jedini preostali talijanski velikan sada oglasio povodom očitog raspada Superlige. Oni, u odnosu na ostale, ne izražavaju žaljenje niti ne mole oprost.

“Juventus je svjestan da je javna rasprava nastala nakon objave o pokretanju Superlige nagnala neke klubove da se povuku iz tog projekta, ali pri tome nije završena procedura potrebna za takav potez koja je dogovorena između članova Superlige.

Juventus uviđa da su sada ograničene mogućnosti realizacije Superlige onako kako je zamišljena, ali i dalje je uvjeren u sportsku, komercijalnu i pravnu vrijednost projekta.

Juventus ostaje predan gradnji trajnih vrijednosti za klub i nogometni pokret u cjelini.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!