Nogometaš napustio klub zbog realityja

Nogomet 20. srp 202222:34 > 22:35 0 komentara
Guliver Image

Napadač engleskog nogometnog petogligaša Halifax Towna Jamie Allen (27) napustio je klub kako bi se pridružio reality showu "Love Island".

Reprezentativac Monserrata, otoka u Karibima koji je prekomorsko područje Ujedinjenog kraljevstva, nedavno je potpisao novi ugovor za Halifax Town, međutim nije mogao odbiti ponudu za sudjelovanje u popularnom showu “Otok ljubavi”.

Allen je prošle sezone upisao 24 nastupa za Halifax Town postigavši jedan pogodak. Tijekom karijere igrao je i za Dover, Barrow, Fleetwood Town…

Reprezentacija Monserrata trenutačno drži 177. mjesto na Fifinoj ljestvici od 211 zemalja, a natječe se u zoni CONCACAF.

“Cijelu situaciju ćemo preispitati po njegovom povratku,” objavio je klub iz Yorkshirea na Twitteru.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!