Najbolji strijelac HNL-a prošle sezone ima novi klub

Nogomet 6. ožu 202120:00 > 20:06
Foto: xIrinaxR.xHx

Antonio Čolak nakon samo pola godine napušta grčki PAOK te karijeru nastavlja u Švedskoj, u redovima Malmoa.

Antonio Čolak kao najbolji strijelac HNL-a u sezoni 2019./20. otišeo je iz Rijeke u PAOK za tri milijuna eura.

U Grčkoj se nije snašao te je u deset nastupa zabio samo jedan gol. Sada odlazi na jednogodišnju posudbu u Malmo koji ima mogućnost otkupa ugovora za tri milijuna eura.

“Presretan sam što sam došao u Malmö FF. Radi se o velikom klubu i poznatom u Europi. Klub, baš poput mene, ima velike ambicije. Radujem se novom početku i upoznavanju s novim suigračima, trenerom i klub, a nadam se uskoro i s navijačima. Tipični sam napadač koji jako radi za momčad. Sve ćemo napraviti da osvojimo naslov prvaka, a nadam se da ću tom doprinijeti svojim golovima i asistencijama. Davat ću sve od sebe za klub svakog dana”, rekao je Čolak.