Na Lambeau Field stižu Bayern i City

Nogomet 2. svi 202220:19 > 20:20 0 komentara
AP Photo/Ian Walton via Guliver Image

Europski nogometni klubovi minhenski Bayern i Manchester City odigrat će 23. srpnja egzibicijsku utakmicu na stadionu NFL momčadi Green Bay Packers, objavili su u ponedjeljak Packersi.

Taj susret će biti prva nogometna utakmica odigrana na Lambeau Fieldu, stadionu u Wisconsinu poznatom kao “The Frozen Tundra” još od 1967. kada su se utakmice prvenstva NFL-a tamo igrale na temperaturama ispod nule.

Kup SAD-a dio je predsezonske turneje Bayerna u Sjedinjenim Državama koja će također uključivati ​​zaustavljanje u Washingtonu gdje će bavarski klub igrati protiv momčadi MLS-a D.C. Uniteda.

Prije putovanja u Green Bay, Manchester City će odigrati jednu utakmicu 20. srpnja u Houstonu protiv meksičkog Club America.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!