Mourinho: Koliko imam trofeja? 25 i pol!

Nogomet 9. lip 202122:02 > 22:03 0 komentara
Guliver Image

Jose Mourinho nedavno je preuzeo klupu Rome, a za vrijeme Europskog prvenstva bit će gost raznih medijskih kuća.

U intervjuu s britanskim komičarem Jamesom Cordenom, portugalski trener progovorio je o odlasku iz Tottenhama.

Kada ste klub koji dugo čeka na osvajanje trofeja doveli do finala jednog natjecanja, a imate trenera koji vas je doveo na korak od osvajanja, tada je red da tom istom treneru omogućite borbu za taj trofej“, kazao je Jose Mourinho te pridodao: “Kada me pitate koliko sam trofeja u karijeri osvojio, kažem 25 i pol, ovaj drugi dio brojim kao dolazak do finala.”

Tottenham je u spomenutom finalu ostao bez trofeja pa se post nastavio, naime klub iz Londona punih 13 godina iščekuje pobjedu u jednom natjecanju.

To je i razlog zašto najveća zvijezda kluba Harry Kane želi otići, a Mourinho je prokomentirao i situaciju najboljeg engleskog napadača.

Savjetovao sam Harryju da odabere klub u kojem će biti sretan, vjerujem da se taj klub nalazi u Premier ligi.”

Kane je velika će želja oba kluba iz Manchestera, no čini se kako je njegova preferenca ipak aktualni prvak City.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!