“Mandžukić je u Zagrebu, čeka poziv iz Premiershipa”

Nogomet ostalo 1. pro 202016:30 0 komentara
Getty Images/Dennis Grombkowski

Hrvatski napadač Mario Mandžukić još uvijek je bez kluba.

Jedan od junaka hrvatske reprezentacije iz Rusije, Mario Mandžukić, nikako da pronađe novi angažman u svojoj karijeri.

Nakon što je napustio Al Duhail mnogi su mislili kako će odmah pronaći klub, ali njegov agent otkriva ta Talijane da to baš i nije tako.

”Otkako je otišao iz Juventusa Mario nije dao intervju jer ne želi govoriti što se dogodilo. Navijači Juventusa mu i dalje šalju poruke, a on uživa u tome. Postoji snažna veza između njega i navijača, a oni će ga vječno pamtiti kao borca koji nikad ne odustaje”, rekao je Cvjetković.

”Mario se želi vratiti na teren. Trenira ozbiljno, kao što je uvijek to i činio. U Zagrebu je, tu trenira i posve je spreman. Čeka pravu ponudu, klub koji ga doista želi. Vjeruje da opet može odlučivati utakmice. Bilo je ponuda koje je odbio jer nije bio siguran da ga taj klub stvarno želi. Također, bilo je dosta i lažnih vijesti. Pisalo se o interesima klubova koji ga nikad nisu kontaktirali. Ne znam hoće li opet igrati u Italiji, ali mislim da je on rođen da igra u Premiershipu. Šteta što nikad nije dobio pravu šansu. Sad je 200 posto spreman.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!