Klub prvotravanjskom šalom smijenio trenera, a on dao otkaz

Nogomet ostalo 3. tra 202111:11 0 komentara
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Prvotravanjske šale zaista nekad znaju biti brutalne, a jedan takav slučaj dogodio se u Rumunjskoj.

Jedan rumunjski klub otišao je korak dalje i to ga je koštalo. Industria Galda de Jos klub je s dna rumunjske lige, a jučer je u suradnji s jednim lokalnim partnerom objavio da je otpustio trenera Stefana Fogorosija.

“Želio bih zahvaliti Stefanu na prihvaćanju ovog teškog zadatka, znao sam od početka kako su nam šanse za opstanak ravne nuli. No nakon tri odigrane utakmice bez osvojenog boda, mislim da je najbolje da se rukujemo i odemo svatko svojim putem” – izjavio je klupski predsjednik u toj šali.

Fogorosi je brzo shvatio da je riječ o šali, ali ga je ona toliko naljutila da je podnio ostavku na mjesto trenera. Nije vodio trening koji je bio zakazan prije dva dana, a nije ga bilo ni na jučerašnjoj utakmici.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!