Igrači Liverpoola složni: ‘Nismo za, odani smo samo klubu’

Nogomet 20. tra 202122:45 0 komentara
Julian Finney/Getty Images

Kapetan Liverpoola Jordan Henderson sazvao je ranije tijekom hitan sastanak s kapetanima ostalih klubova iz lige kako bi raspravljali o Superligi.

Britanski mediji pišu o tome kako se brojni igrači, a i menadžeri u Premier ligi isključivo protive novoosnovanoj Superligi. Mnogi od njih i javno su dignuli glas, a da je Henderson mislio ozbiljno, potvrdio je i kasno navečer, kada je na Instagramu objavio kako je protiv Superlige.

“Ne sviđa nam se ideja i ne želimo da se ostvari. Ovo je naš kolektivni stav. U potpunosti smo predani ovom klubu i njegovim navijačima. You’ll Never Walk Alone”, stoji u objavi Hendersona.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Jordan Henderson (@jhenderson)

Za njegovim primjerom poveli su se i svi ostali igrači kluba, koji su na svojim mrežama objavili istu poruku.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!