Gareth Bale kreće stopama Thierryja Henryja?

Nogomet ostalo 29. ožu 202123:45 0 komentara
Getty Images/Angel Martinez

Legendarni francuski fudbaler Thierry Henry je prije par dana napravio radikalan potez nakon što je obrisao sve privatne naloge na društvenim mrežama u znak borbe protiv nasilja na internetu.

Nekadašnji napadač Arsenala i član čuvene generacije iz šampionske sezone 2003/04, odlučio je da obrisati svoje profile na društvenim mrežama, jer mu je dosta vrijeđanja i maltretiranja na društvenim mrežama koje prolaze bez sankcija.

Stopama legende Topnika bi mogao i nogometaš Tottenhama Gareth Bale, nakon što su nepoznate osobe poslale uvredljive poruke njegovim suigračima Benjaminu Cabangu i Rabiu Matondu iz reprezentacije na rasnoj osnovi.

“Mislim da ako se svi ujedinimo u odluci da bojkotiramo društvene mreže i da na taj način pokažemo stav, nešto bi se promijenilo. Ako bismo to svi učinili istovremeno, da to ne bude samo nekoliko ljudi i ako uspijemo uključiti mnogo utjecajnih ljudi iz svijeta sporta i drugih sfera života u tu kampanju, onda mislim da bi to dalo rezultata. Ako bi bilo tako, ja bih se pridružio akciji”, rekao je Bale.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!